Ağustos
11th 2012
gezginler mozilla

Katagori Genel

Firefox 12 Final Sürümü
İnternet tarayıcıları arasında büyük bir yere sahip olan ve en büyük 3 internet tarayıcısından birisi olan Mozilla Firefox’un 12. final sürümü ortaya çıktı.Yarın indirilmeye sunulacak olan Firefox’un indirme linkleri bir gün önceden FTP adreslerine görüldü.Yarını beklemeden hemen indirebilirsiniz.

Tarayıcı güncellemelerinde en hızlısının Firefox ile Chrome olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz.En iyi tarayıcı konumundaki tahtını Google Chrome kaptıran Firefox yeni güncelleme ile birlikte bir çok yeniliği de beraberinde sunuyor.Yeni sürümüyle Firefox 12, CSS tabanlı birçok yenilik içeriyor. Ayrıca kullanıcı geri dönüşlerinden yola çıkılarak birçok hata giderilmiş ve bazı özellikleri kullanmak daha kolay hale gelmiş.
Mozilla, Firefox 12‘yi resmi olarak 24 Nisan tarihinde yayımlayacak. Ancak indirme linkleri şimdiden Mozilla’nın FTP’sinde bulunuyor. Firefox 12′nin eski Windows sürümlerini desteklediğini de belirtelim. Bir sonraki sürümden itibaren en az Windows 7 işletim sistemi kullanıyor olmanız gerekecek

Yorum Yap »

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply


firefox | mozilla |